banner-1.jpg 

تقریباً هر سازمانی که با افکار عمومی سر و کار دارد ، نیازمند تصویر روشنی از خود نزد آن است، که اين مسوليت در شرکت آوا خودرو ارس بر عهده تيم روابط عمومی مجموعه مي باشد .

يکی از بزرگترین تفاوتهای روابط عمومی و تبلیغات در برنامه‌ریزی است به طوری که روابط عمومی برای بلندمدت برنامه‌ریزی می‌کند اما تبلیغات در کوتاه‌ترین زمان ممکن به‌دنبال نتیجه‌ است و البته این ریسک کار را بالا می‌برد. روابط عمومی با صبر وحوصله و اختصاص زمان به مشتری برای فکر کردن و نیز همین زمان برای شرکت در جهت جلب رضایت هرچه بیشتر مشتری و ارائه خدمات بهتر سعی در دائمی کردن مشتریان و مخاطبان شرکت دارد.
ارئه چهره واقعی و شفاف شرکت به مشتریان، از وظایف مهم روابط عمومی است و از آنجايي که ما باور داريم مشتریان صاحبان اصلی شرکت هستند و بدون وجود آنها شرکت وسود دهی معنی نخواهد داشت ، نقش روابط عمومي در مجموعه آوا خودرو ارس نمود بيشتري مي يابد .

از همين رو ، واحد روابط عمومي شرکت آوا خودرو ارس سعي مي نمايد تا در تمامي نمايشگاه ها ، همايشها و گردهمايي هاي مرتبط حضور داشته و از اين طريق و يا ايجاد بستر و شرايط خاص براي سازمانها و ارگانهاي مردم نهاد ، علمي ، پژوهشي و دولتي ، هر چه بيشتر با مخاطبان و مشتريان خود ارتباط برقرار کرده و با دريافت نقطه نظرات ، انتقادها و پيشنهادهاي ايشان ، هر چه بيشتر رضايت صاحبان اصلي اين شرکت (مشتريان) را فراهم نمايد .

شما مي توانيد جهت ارتباط با واحد روابط عمومي و بازاريابي شرکت از طريق پست الکترونيک info@avakhodroaras.com مکاتبه و يا با شماره تلفن گويا 4390 4864 (021) تماس حاصل فرماييد .